Скадовськ

Готелі
Опис курорту

Розташований на узбережжі Джарипгатської затоки Чорного моря. Це кліматичний дитячий курорт з м’якими піщаними пляжами і мілководдям. Берег дуже пологий, глибина по пояс навіть далеко від берега (до 50 метрів), тому вода влітку прогрівається до 28-30 градусів. У воді дуже багато водоростей, тому для збереження чистоти пляжу берегова смуга захищена бетонним бар’єром; вхід у воду по сходах. Пляжі дуже широкі, пісок з домішками битих черепашок, шар піску дуже тонкий, не більше 20 см.
Клімат Скадовської курортної зони сприяє загальному зміцненню організму, особливо корисний при лікуванні астми, гіпертонії, хвороб серця, атеросклерозу та ін. Змішання степових і морських повітряних мас створює сприятливі умови для оздоровлення органів дихання. Повітряний басейн курорту насичений іонами брому і йоду. У Скадовську знаходиться безліч дитячих таборів, які займають більшу частину берегової смуги міста. Більшість пансіонатів Скадовська з цієї причини знаходиться не на березі, а в місті.
Сам Скадовськ – дуже маленьке зелене містечко, складається з 1-поверхових будинків, розташованих кварталами. Дороги прямі, широкі, заасфальтовані, але міський транспорт відсутній. Пересування на великі відстані – тільки на таксі. Мікроавтобуси, що йдуть в Скадовськ від вокзалу в Херсоні, розвозять відпочиваючих в потрібні пансіонати. У Скадовську є морський порт, з якого ходить пором до Стамбула. За вісім кілометрів від міста – незайманий цивілізацією острів Джарилгач з хорошими пляжами. Як дістатися до Скадовська: поїздом або автобусом до Херсона, далі маршрутним таксі або автобусом.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди