ОАЕ
Про Арабські Емірати

Те, що є безперечною перевагою і привертає у ОАЕ туристів з усього світу – це сяюче цілий рік сонце, чудовий сервіс, шикарні торгові комплекси і найостанніші технологічні новинки.

Чудовою ілюстрацією досягнень однієї з найбагатших арабських країн є штучні Пальмові острови, готель-вітрило Бурдж аль Араб, критий гірськолижний курорт Ski Dubai. На додаток до рукотворних чудес, узбережжі Арабських Еміратів має прекрасні піщані пляжами, на яких завжди є місце для того, щоб не відчувати себе «в натовпі», а клімат сприяє навіть тим, хто їде відпочивати у самий розпал зими.

Крім комфортного пляжного та готельного відпочинку ОАЕ приваблює тих, хто любить робити покупки, надаючи вигідні умови безмитної торгівлі та неосяжні площі торгових центрів.

Найбільш відвідуваними курортами Еміратів є Дубай, Абу-Дабі, Шарджа і Фуджейра.

Однак не тільки пляжним відпочинком та шопінгом можна зайнятися у Арабських Еміратах. Поціновувачам історії так само буде на що подивитися в кожному з семи еміратів, а тим, кому захочеться трохи екзотики та гострих відчуттів, відкриє свої обійми розпечена пустеля, що підступає буквально до міських стін.

Столиця Абу Дабі
Мова Арабська
Площа
Населення
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди