Шрі-Ланка
Про Шрі-Ланку

Шрі-Ланка – чудовий острів вічного літа, романтики та екзотики, де під шелест коксових пальм, так чудово розслабитися і відпочити від мирської суєти, обридлих буднів і звичності західного укладу життя. Колись називався Цейлоном острів, покритий буйною рослинністю. На його території немає шкідливих виробництв, а велика кількість національних парків зберегла унікальну природу Шрі-Ланки в її первозданному вигляді.

Але не тільки ідилічний пляжний відпочинок круглий рік привертає на Цейлон тисячі туристів. Самобутня, що налічує не одне тисячоліття культура та архітектура острова так само здатна збагатити калейдоскоп вражень, зокрема завдяки тому, що предмети традиційних ланкійських ремесел, які гості забирають із собою в якості сувенірів, теж зберігають на собі відбиток унікальної місцевої атмосфери. А величезна кількість свят, фестивалів і карнавалів Шрі-Ланки порадує самого стриманого і вимогливого мандрівника.

Шрі-Ланка останнім часом стає все більш жвавим туристичним напрямом, завдяки тому, що тут можна вибрати рівень відпочинку саме той, який підходить саме вам: від найбільш економних до непристойно-шикарних варіантів.

Столиця Коломбо
Мова Сингальська, Тамільська
Площа
Населення
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди