Мальдіви
Про Мальдіви

Мальдіви – це незліченна кількість островів, розкиданих в синіх водах Індійського океану. Сюди добре приїхати відпочити від цивілізованого світу, зануритися в обійми спокою і шуму хвиль. Мальдіви вважаються одним з кращих місць у світі для дайвінгу та підводного плавання з маскою – тут напрочуд красиві коралові рифи, вода прозора на глибині навіть декількох десятків метрів, багата та райдужно-строката морська біосфера.

На архіпелазі всі готельні комплекси бунгального типу з дуже високим рівнем сервісу. Якщо вам набридне спокій та млість пляжного відпочинку, краса підводного світу та усамітнення, мандрівникам завжди запропонують можливість отримати нові враження: будь-то нічна дискотека, оглядовий політ на вертольоті, невеликий круїз на яхті або комфортний сувенірний шопінг.

Тури на Мальдіви, звичайно ж, не дешеві – тільки переліт обійдеться в чималу суму, проте, люди, що побували тут хоча б один раз, не бувають розчаровані, та багато хто приїжджає на архіпелаг знову, так як вся індустрія Мальдів орієнтована на задоволення потреб та бажань відпочиваючих тут гостей.

Столиця
Мова Мальдівська
Площа
Населення
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди