о. Сицилія

Готелі
Опис курорту

Сицилія – ​​найбільший острів у Середземному морі (25 460 кв. км). Навколо неї розташувався ряд невеликих островів: Лімарські острова і Устіка на півночі, Егадські – на заході і Пелагські о-ви та Пантеллерия – на півдні. Протягом багатьох століть Сицилією володіли греки, римляни, візантійці, араби, нормани; одні змінювали інших або ж існували разом. Саме тому на острові можна знайти сліди Древньої Греції, романські та готичні споруди, візантійські мозаїки. А любителів спокійного відпочинку тут чекають розкішні пляжі, чисте і тепле море і всілякі розваги.
Основні курорти розташувалися на півночі неподалік від столиці острова – Палермо та на сході поблизу міст Катанія, Мессіна та Сіракуза. Обидва узбережжя острова зелені і живописні, що стосується готелів, то вибір величезний. Якщо ви бажаєте вранці милуватися знаменитим вулканом Етна, вся територія якого оголошена національним парком, то краще селитися неподалік від Катанії. А тим туристам, які мають намір часто відвідувати столицю острова, де безліч пам’яток і непогані магазини, радимо зупинитися в північній частині. На Сицилії досить багато великих клубних готелів. Наприклад, в 30 км від Палермо на площі в 27 гектарів побудований цілий туристичний комплекс Citta del mare – «Місто на море». Чого там тільки немає: і басейни, і водні гірки зі спуском в море, і міні-клуби для дітей, і окремий клуб для підлітків, і спортивні майданчики, а також масовики-витівники, які безперервно розважають відпочиваючих.
Самим знаменитим курортом Сицилії вважається Таорміна, розташована на східному узбережжі острова, точно між Мессіною та Катанією. Чарівність природного пейзажу, гори, що спускаються до Кано-Сант-Андреа, мальовничі пляжі Мазарро та Ізола-Белла, пальмові гаї, апельсинові і лимонні сади – все це Таорміна. Таорміна заснована в IV ст. до н. е. Довго переходила з рук в руки, опинилася під владою норманів, що принесли їй процвітання. Розташована на схилі гори Тауро. З будь-якої точки відкривається такий фантастичний вид на море та гори, що дух захоплює. Так і здається, що зараз на горизонті з’являться вітрила грецьких галер, які доставлять в порт заморські товари. Місто надзвичайно мальовниче, буквально потопає у зелені і квітах: пальми і кипариси, сосни і мигдаль, нескінченні цитрусові – лимони, мандарини, апельсини, грейпфрути. Він настільки багатий пам’ятниками греко-римської культури і середньовічними палацами, що пам’ятки зустрічаються на кожному кроці. Дивовижний грецький театр, в якому влітку проходять концерти світових знаменитостей. У минулому столітті багато письменників, філософи, поети в пошуках натхнення приїжджали сюди. Зараз Таорміна – один з найпопулярніших і фешенебельних курортів на Сицилії.
Якщо ж ви не любите груповий відпочинок, великі туристичні комплекси та обходите стороною місця скупчення співвітчизників, то краще поїхати на Лімарські, Егадські, Пелагські острови або на Устіку або Пантеллерію, де без зусиль можна знайти маленький відокремлений готель. Ось вже де надається можливість ближче познайомитися з італійцями, тому як самі вони вважають за краще відпочивати саме в таких місцях.
Якщо ви любите природу і нестійкому морському загару віддаєте перевагу чистому повітрю національних парків та заповідників, то на Сицилії ви зможете знайти для себе багато цікавого: схили гір висотою до 600 м покриті пишними чагарниками дроку, лаванди, розмарину, олеандру, карликової пальми, мастичної фісташки та ін. Крім того, тут ростуть корковий дуб, ріжкове дерево і тамариск. Було вирубано і, на жаль, зникли лісові масиви, що покривали колись всю територію острова. Деякі ділянки збереглися лише на вершинах головних гірських масивів Дзінгаро, Неброді, Мадоніє, Пелорітаніского та на Етні. Дзінгаро, Неброді, Мадоніє, Етна – це все назви красивих і унікальних сицилійських парків, прекрасних у будь-який час року, адже Сицилія відома своїми теплими зимами та безхмарним небом.
Її клімат типово середземноморський по узбережжю, з жарким літом і помірною короткою зимою. Кількість сонячних годин в середньому досягає 2500 в рік, в той час як в континентальній Італії – 2000, а на півдні Франції – 1800. Незначні опади випадають переважно в зимові місяці – з жовтня по березень. Максимальна температура реєструється в липні та серпні – в середньому 26 ° С, а мінімальна –10 ° –14 ° С вище нуля – в грудні та лютому. Температура води коливається між 16 ° С взимку та 27 ° С влітку. Для поїздки на Сицилію, яка не має виключно «пляжних» цілей, переважні весняні та осінні місяці, зокрема, періоди з другої половини квітня по середину червня, а також вересень-жовтень. Ну, а купатися та засмагати можна з травня по жовтень.
Кращі готелі
За рейтингом Турправди