Індія
Про Індію

Індія – дивовижна країна з однією з найдавніших культур на планеті. Настільки відмінна від європейської цивілізації, що навіть визначення «екзотична» для неї якось мало і вузько. Це край неймовірного різноманіття та зміни вражень.

Величезні, увінчані сніговими шапками, гімалайські гори, води священного Гангу, білосніжні пляжі Гоа, казкові міста «золотого трикутника» – Агра, Делі та Джайпур, містичний Тибет з його храмами та монастирями, бурхливі фарбами тропічні ліси Західних Гхат – малий список того, що може запропонувати Велика Бхарат мандрівникам.

Завдяки тому, що Індія дуже велика країна – найбільша в південній Азії – тут існують різні кліматичні зони та у будь-який час року можна вибрати найбільш підходящий регіон для туристичної поїздки.

Сервіс у Індії досить суперечливий. Готелі 4+ та 5 зірок, в основному, належать західним готельним мережам, що гарантує високий рівень обслуговування. Готелі під місцевим керівництвом та більш низькою зірковістю можуть бути, як адекватні за якістю послуг, що надаються, так і не відповідати очікуванням мандрівника, який звик до певних стандартів.

Столиця Делі
Мова Хінді, Англійська
Площа
Населення
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди