Єгипет
Про Єгипет

Тисячолітня історія Єгипту та чудова природа, яка пропонує туристам пустелі, морські хвилі й неймовірний підводний світ – ось ті складові, які роблять цю країну одним з найпривабливіших місць для відпочинку.

Величні пам’ятники древніх цивілізацій, що постають з піщаних барханів, маслянисті води Нілу, унікальні музейні колекції не залишать байдужими жодну людину, що цікавиться історичною спадщиною світової культури. Каїр та Олександрія – сучасні мегаполіси, на вулицях яких до сих пір відлунює колишня велич, міста, які пам’ятають легендарних полководців та богоподібних царів, але здатні запропонувати своїм гостям враження та комфорт, що відповідають сучасним стандартам туристичного бізнесу.

Єгипет так само прекрасно підійде і тим, хто вважає за краще повалятися на пляжі або зануритися з аквалангом на морське дно. Червоне море – традиційний предмет гордості єгиптян і місце паломництва дайверів з усього світу. Його води вважаються найтеплішими на Землі. Завдяки такому сприятливому мікроклімату прозорі глибини рясніють різноманітною флорою та фауною. Хургада та Шарм-Ель-Шейх, Ель-Гуна та Таба, Дахаб та Сафага – міста-епіцентри пляжного та підводного туризму з прекрасною інфраструктурою та високим рівнем пропонованих послуг, здатні подарувати своїм гостям яскраві спогади та комфортний відпочинок.

Столиця Каїр
Мова Арабська
Площа
Населення
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди