Болгарія
Про Болгарію

Болгарія вже багато років відома своїми прекрасними морськими курортами й мальовничими гірськолижними спусками. Цінова політика місцевого туристичного ринку залишається доступною та сприятливою для всіх, хто захоче відвідати цю гостинну країну.

Влітку на узбережжі Чорного моря вас радо зустрінуть знайомі ще з радянських часів здравниці – Сонячний берег, Албена, Золоті піски, Св. Костянтин та Олена – які за останні роки змінили антураж соціалістичного мінімалізму на розвинену туристичну інфраструктуру європейського рівня. Останнім часом зростає популярність відпочинку за системою «все включено», і Болгарія не відстає від основних тенденцій пляжного туризму – Русалка, Еленіте та Дюни – нові курорти, що працюють за цією системою.

У зимовий період мандрівники теж не занудьгують від байдикування. Багато любителів гірських лиж та сноубордів давно знають, що Болгарія може їм запропонувати прекрасні траси та помірні ціни. Новачкам буде зручно кататися в Пампорово, де обладнано безліч пологих та безпечних трас, спеціально для тих, хто ще не набрався досвіду. У Боровце ви отримаєте задоволення від оточуючих лісових пейзажів, що відкриваються прямо з вікон та дверей готелів, багато з яких пропонують вихід до спусків буквально «від воріт». Банско порадує своїх гостей атмосферою старовинного романтичного містечка з вузькими вуличками та церквами, а над усім цим скромною пишністю підноситься сучасна гірськолижна система, з прекрасними трасами, новими зручними підйомниками, сніговими гарматами, затишними ресторанами, кафе та іншим.

Столиця Софія
Мова Болгарська
Площа
Населення
Кращі пропозиції по країніКращі готелі країни
За рейтингом Турправди