Австрія
Про Австрію

Австрію вважають однією з найкрасивіших країн Центральної Європи. Вона приваблює мандрівників мальовничими, немов зійшли з книжкових сторінок, селами Тіролю, архітектурними та історичними красотами Зальцбурга та Відня, чарівністю національних парків та знаменитими лижними курортами.

Першокласні лижні курорти – візитна картка туристичної Австрії. Траси на будь-який смак та різного рівня складності прекрасно обладнані та зручно розташовуються поблизу від сучасних готелів. Вони органічно вписались у традиційний альпійський пейзаж із затишними селами й луками та гірськими льодовиками, створюючи прекрасну атмосферу для активного відпочинку, занять лижним спортом та сноубордом.

Столиця Відень
Мова Німецька
Площа
НаселенняУ гірськолижному регіоні Циллерталь Арена взимку відкривається новий атракціон: найдовша в Австрії траса з перепадом висот 1930 м. Адміністрація курорту стверджує, що це саме повноцінна на всьому своєму протязі траса – а не «гірськолижна дорога» (скі-роут). Стартує новий спуск з найвищої точки Циллерталь Арени – з висоти 2500 м над рівнем моря (Юбергангсйох). Через 10 км та майже 2000 м перепадом висот траса фінішує в містечку Целль-ам-Циллер. В принципі, 2/3 заявленого спуску – зв’язка вже існуючих трас в районі Юбергангсйох та Розенальм. Новою є нижня ділянка, що веде від Візенальма (1309 метрів) у Целль-ам-Циллер (580 м), до нижньої станції канатної дороги Каршпітцбан. Крім заявленого спуску, для досвідчених лижників інтерес представлятиме зв’язка трас Шпортабфарт (Sportabfahrt) та нової нижньої ділянки від Візенальма. Тим більше, що піднятися на Каршпітц, до висоти трохи більше 2200 м, можна буде за допомогою тільки однієї канатної дороги – гондольной Каршпітцбан, що займе всього лише кілька хвилин.

Кращі готелі країни
За рейтингом Турправди